Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti hizmeti veren firmaların çokluğu her meslekte olduğu gibi bizim meslekte de mevcuttur. Bu hizmeti veren firmaların hikâyesi kurumsallıktan merdiven altına kadar uzanmaktadır. Su kaçağı hizmeti veren firmalar bir internet sitesi üzerinden dükkân açmadan yürütebildiği gibi bu hizmeti hem fiziki dükkân açarak hem de internet sitesi üzerinden de yürütmektedir. Marmaray tesisat 15 yıllık tecrübesi İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet veren aynı zamanda Van’da hizmet veren fiziki dükkânları olan kurumsal olma yolunda yürüyen güvenilir bir firmadır. Suda oluşan sıkıntıları bulma artık eskisi kadar zor olmayan günümüz teknolojisini kullanarak fazla masraf çıkartmadan yapılan bir tespit işlemidir. Bugün neredeyse her bölgede yaşan sıkıntılardan biridir su kaçağı. Su kaçağı genellikle eski yapıların döşenen tesisatlarının bir takım nedenlerden dolayı zarar görmesinde meydana gelir. O yüzden su tesisatının döşenmesi gerçekten kaliteli olması gerekir. Marmaray tesisat olarak bizler son teknolojik cihazlarla termal kamera ve su kaçağını bulmada hassas ses ayarı olan makinalarımızda su kaçağını nokta atışı yaparak gerçekleştiriyoruz. Üstelik bizler tespit edilen su kaçağını bulmakla kalmıyor arazının giderilmesini de sağlıyoruz. O yüzden sizler bu hizmeti alırken buna da dikkat etmeniz gerekir. Çünkü sadece su kaçağını bulmak meseleyi çözmez bu arızanın da giderilmesi gerekir. Piyasada bu işi yapan çoğu firma sadece tespit işlemi yapmaktadır. Birde burada dikkat etmeniz gereken nokta bu işi yapan her tesisatçıyı çağırmamak. Burada dikkat edilmesi gereken hizmeti veren firmanın tecrübesi, kullandığı cihazlar, sertifikası ve dükkanının olması. Eğer bunlar olmazsa evinize çağıran kişinin sizlere birçok masraf çıkarmasına sebep olabilir. Örneğin kullandığı cihazlar eski olan bir tesisatçının yanlış tespitlerinde sizlere birçok masraf çıkabilir. O yüzden tesisatçı çağırırken bunlara dikkat etmeniz gerekir. Yanlış tespit yapılan yerin kırılması ve arızanın bulunmaması durumunu düşünün ekstra bir masraf söz konusu olacaktır. Üstelik tespit edilen sudaki sıkıntıların uygun bir şekilde onarım yapılması da önemlidir. Düzgün onarım yapılmadığı zaman aynı sorunu tekrar tekrar yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Marmaray tesisat yaptığı tüm su kaçağı bulma işlemlerinde uygun fiyat ve garantili hizmet anlayışıyla çalışır. Tespit edilen su kaçağı en iyi şekilde onarım yapılarak garanti verilir. Çünkü sizin de aldığınız hizmetin tekrarlanmasını istemezsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Nerelerde

Marmaray tesisat olarak su kaçağı tespiti, su kaçak tespiti Arnavutköy, Sultangazi, Esenyurt, Kadıköy, Pendik, Florya, Güngören, Bağcılar, Bahçeşehir, Başakşehir, Fatih, Eyüp, Sarıyer, Aksaray, Ataşehir, Avcılar, Beylikdüzü, Şişli, Beşiktaş, Bayrampaşa, Beyoğlu, Esenler, Kâğıthane, Gaziosmanpaşa, Sancaktepe, Beykoz, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu ve İstanbul’un tün bölgelerinde hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Kullandığımız son teknolojik aletlerle sudaki arızaları noktasal olarak tespit edebiliyoruz. Öncelik olarak termal kamera sonra akustik ses dinleme cihazıyla tespitlerimizde hiçbir zaman şaşmıyoruz. Üstelik söylediğimiz gibi tespit işlemi sonrası kırma işlemini gerçekleştiriyoruz. Kırma işlemini de çok kısa bir alanda yapıyoruz. Su kaçağı açığa çıktığı zamanda en iyi şekilde tamiri yapıp sonrasında hizmetimizi tamamlamış oluyoruz. Su kaçağı ve tıkanıklık açma aynı zaman petek temizliği konusunda 15 yıllık tecrübemizle sizlerin hizmetinizdeyiz.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Bulunur 2021

  1. Öncelikle müşterinin bizlere telefonla ulaşması ile randevu oluşturarak hizmet sürecini başlamasını sağlar.
  2. Profesyonel ekibimiz en kısa sürede müşterinin evini ziyaret eder. Sorunun olduğu yerleri ev sahibi gösterdikten sonra tespit edilen yerlerde  dinlemeye başlar ve su sızıntısını bulmaya çalışır
  3. Su sızıntısı bulunduktan sonra tespit edilen noktada kırım yapılarak ekstra bir ücret istemeden su kaçağının olduğu yer müşteriye gösterilir.
  4. Tespit edilen ve kırılan yer eğer müşteri isterse onarım işlemi yapılarak ev sahibine teslim edilir. Onardığımız servis hizmetimizi de size garantili olarak sunarız.

Su Kaçak Tespiti Nasıl Anlaşılır

Su kaçağı tespiti bulunurken su borularında oluşan çatlaklar, kırıklar ve ya bilinmeyen hasarlar sebebiyle ortaya çıkan sızıntılar ve nem farklılıkları aşağıda geçen şekildeki cihazlarla belirlenebilir;
  1. Akustik Dinleme Cihazı: Su kaçaklarının temiz olan su borularında çok hızlı bir şekilde tespit etmesine yardımcı olur ve cihazdaki hassas ayarların sebebiyle su kaçak tespitleri noktasal olarak çok kolay bulunabilir.
  2. Boru Görüntüleme Kameraları : Su borularının iç kısımlarını görmemize yarayan cihaz kameralarıyla su kaçaklarını ve suda oluşan sızıntılarını hızlı bir şekilde görüntülenmesini sağlar.
  3. Termal Kamera : Kalorifer örneğinde olduğu gibi sıcak su borularında meydana gelen su kaçak tespitlerini bulmaya yarar. Tabi bu cihazlar akustik dinleme cihazıyla kullanılınca büyük yarar sağlar. Termal kamera kullanıldığı takdirde parkelerinizi sökmenize gerek kalmaz. Nemi derecesini algılayan cihazlar yüksek çözünürlükte olduğu için, çok küçük olan sıcak farklılarını bile gösterebilir.
  4. Nem Ölçer : Evlerinizdeki veya iş yerlerinizdeki nemleri tespit etmek çok zor olabilir. Su tesisatınızda oluşan sızıntılar belli bir noktaya ulaştığında tavanda, zeminde veya duvarlınızda ortaya belli eden işaretler çıkar. Ancak bazı durumlarda özellikle duvarda veya tavanda damlacıklar olmayana kadar anlaşılmayabilir. Bu tip cihazlar, 3 cm kadar sıvı ile temas eden yerlerde belirgin bile olabilir.
Ancak yukarıda bahsettiğimiz nem ölçen cihazlar sizlere yardım eden cihazlardır. Su kaçak tespitlerini tam olarak tespit etmenize olanak sağlamaz. Diğer cihazlar ile birlikte kullanıldığı takdirde çok hızlı bir şekilde su sızıntılarını bulmanız yardımcı olur.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Tamir Edilir

Su sızıntısı elimizdeki cihazlarla tespit edildikten sonra kırım işlemi yapılarak kesin olarak su sızıntısı tespit edilir. Kırım işlemi yaparken fazla bir alan içerisini değil en fazla tek bir fayansı kıracak şekilde işlem yapılır. Daha sonrasına su kaçağının olduğu su borusu itina ile değiştirilir ve onarılır. Boru işlemi yapıldıktan sonra elde olan fayansla da o nokta kapatılıp müşteriye teslim edilir. 

Su kaçağı Tespiti Fiyatlar

Tespit Yeri İstanbul’un Tüm Bölgeleri
Tespit Süresi 20 – 50 Dakika
Su Kaçağı Tespiti Fiyatı İletişime Geçin – Uygun Fiyat
Su Kaçak Tespiti Onarımı Var
Kameralı Su Kaçak Tespiti Var
Cihazla Su Kaçak Tespiti Evet
Tespit ve Tamir Garantisi Evet
Su kaçağı tespiti fiyatları konusunda bir çok firma farklı bir şekilde fiyat verebilir. Tabi fiyatların farklı olması her firmanın belirlediği ölçülere göre olabilir. Kimin dükkan kirası fazladır veya çok fazla eleman çalıştırabilir. Ya da tespit işlemlerinde kullandıkları cihazlar veya malzemelerin farklı olması da yansıyabilir. Burada fiyatlar konusunda dikkat etmeniz gereken konu fiyatların en çok olması ne de fazla olması. Çok uyguna yapacağınız bir arızanızı neden çok fazla paralar veresiniz. Çok da ucuz fiyatlar verenlerde dikkat etmeniz gerekir. Ne yapılacağını açıkca söyleyip ona göre fiyat almanız gerekir. Yoksa anlaştığınız fiyatla eve gelen tamirci yaptığı işten dolayı şu hesapta yoktu gibisinde söylemlerle sizden fazla para isteyebilir. Su kaçağı tespiti konusunda her bir su kaçağı tespit işlemleri ayrıca fiyatlandırılır bütün firmalar tarafından. Sadece bir yerde değil tespit edilen bir çok yerde arıza olabilir. Ona göre fiyat almayı unutmayın. Aynı zamanda yapılan arıza tespit ve onarım işlemlerinde garanti süresinin önemli olduğunu unutmayın. Hiçbir şekilde dükkanı olmayan satıcılara çok fazla güvenmeyin. Yaptığınız işte garanti veriliyor mu ona da çok dikkat edin. En azından yaptığınız işlemleriniz neticesinde garanti olduğundan kafanız rahat olur. Eğer yapılan işlem neticesinde bir sorun olduğunda Marmaray tesisat hemen ücretsiz bir şekilde sorunu çözmek için yanınızda olur.

Kırmadan Su Kaçak Tespiti

Kırmadan su kaçağı tespiti her firmanın yapmakta başarısızlığa düştüğü bir durumdur. Özellikle cihazlar olmadan suda ki problemleri tespit etmek neredeyse imkânsızdır. Cihaz olmadan tespit edilen yer gelen ustaya ve size hayal kırıklığı yaşatır. Yani anlayacağınız cihaz olmadan kırmadan su kaçağını bulmak neredeyse imkânsızdır. Su kaçakları her binada ve iş yerinde meydana gelen insanın içini sıkan bir durumdur. Tespit edilmediği ve sorunun çözülmediği her zaman binanızda başka sorunlara yol açabilmektedir. Özellikle duvarlarınızda kabarmalar ve sarılıklar meydana gelir. Ve zamanla buralarda küf sorun oluşur bu küf sorunu da ağır bir koku meydana getirir. Bu tabi evde yaşayan herkesi etkiler ve hasta olmasına kadar götürür. Bu durumda bizleri arayarak sorununuzu en hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğim gibi kırmadan su kaçağını bulmak sizin sorunuzu çözmez, tespit edilen yerde meydana gelen su kaçağını da onarmak gerekir. Bizler size bu hizmeti de fiyat içinde vermekteyiz. Kırmadan su kaçağını bulmak için öncelikle barometre ile su basıncı ölçülüp kaçak olup olmadığı tespit edilir. Bu işlemin ardından ses dinleme cihazlarımızla su kaçağının yeri nokta atışı ile tespit edilir. Ve bu işlemleri de son teknolojik cihazları kullanarak gerçekleştiririz.  Su kaçağını bulduktan sonra işaretlenen yeri eğer zeminde ise bir fayans gelecek şekilde kırıp tespiti ortaya çıkartıyoruz. Eğer sızıntı eklerden meydana geliyorsa boruları kesip en kaliteli bir şekilde onarım işlemini gerçekleştiriyoruz. Diğer yapacağımız işlemler kaçağın bulunduğu yere göre değişkenlik gösterebilir. Temiz olmayan atık su borularında meydana gelen sızıntı işlemi diğer yapılan işlemlere göre farklılık gösterir.

Su Kaçağı Tespiti Fatih

Marmaray tesisat olarak İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet verdiğimiz gibi su kaçağı tespiti fatih bölgesi ve mahallelerinde de yapılmaktadır. Fatih bölgesinde binaların eski yapıda olması orada birçok sorunun meydana gelmesine sebep olmaktadır. Fatih bölgesinin tarihini incelerseniz çok eskiden bir yerleşim bölgesi olduğunu görürsünüz. Bu bölgede de en hızlı bir şekilde su kaçağının yerini tespit ettikten sonra meydana gelen sorunu da çözüme kavuşturuyoruz. Eski yapılarda çokça görülen su kaçağı  genelde yıpranmış su borularının eklerinde meydana gelir. Basıncın fazla olduğu su borularının eklerinde zamanla hasar meydana gelir. Ve bu hasar su kaçaklarına kadar gider. Su kaçağı oldukça kafa sıkan ve sizi uğraştıran ilerde ciddi problemlere sebebiyet veren bir su borularında meydana gelen tesisat sorunudur. Su kaçağında meydana gelen sorunlar klasik yöntemlerle değil so teknolojik cihazlarla çok kolay tespit edilmektedir. Bunun meydana gelmesi yukarda da belirttiğim gibi birçok sorunu meydana getirir. Bizler sizlere en iyi şekilde hizmet verip son teknolojik cihazlarla fazla masraf çıkartmadan işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bu hizmeti almak için çağıracağınız ustaya da çok dikkat etmeniz gerekir. İyi verilmeyen bir hizmet size ileride tekrardan tesisatçı çağırmanıza da sebebiyet verebilir. Tespit edilip kırılan yeri eğer usta yapmıyorsa size ekstradan masrafta çıkabilir. Bu durumda başka ustalarda çağırmanız gerekebilir. Tabi aynı zamanda kırılan yerlerinde belirli bir malzeme maliyeti olacak bunu da unutmayın. Bünyemizde profesyonel işin ehli personel bulunmaktadır. Bizi aradığınızda en hızlı şekilde sizlerin sorununu çözmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Su kaçağı tespiti fatih bölgesinde 30dk ile 1 saat arasında kaçak tespiti yapabiliyoruz. Üstelik bizler su kaçağını bulmakla kalmıyor daha sonrasında onarım işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Bu anahtar teslim hizmetimiz bizleri diğer firmadan ayırmaktadır. Üstelik bizler su kaçağını bulma konusunda da sizlere garanti veriyoruz. Bu sayede sizin de sorunlarınız en hızlı bir şekilde çözüme kavuşmuş oluyor. Fazla internette aramanıza gerek kalmadan bir telefon kadar size yakınız. Sizin sorunlarınız bizim sorunumuz. Marmaray tesisat ile iş yerlerinizde veya evinizde kafanız rahat su sorunu olmadan kafanız rahat yaşayabilirsiniz.

En Ucuz Su Kaçak Tespiti

Yaşam alanlarımızda veya çalışma ortamlarında birçok nedenden dolayı su kaçağı sorunları ortaya çıkabilir. Tesisat çalışmaları hem kurumların hem de kişilerin ihtiyaçları arasında olabilecek hizmetlerden biridir ve bu konuda verilecek hizmetlerde profesyonel bir yaklaşım oldukça önemlidir. Su kaçak tespiti deneyim ve ustalık gerektiren bir çalışma alanıdır. Tesisatlar birçok nedenle sorun yaşayabilecek malzemelerden üretilirlerken bunun yanı sıra dış etkenlere bağlı sebeplerle de kaçak oluşması mümkündür. Problemin hangi sebeple ortaya çıktığı önemli bir sorun olurken bunun yanı sıra arızanın giderilmesi aşaması da oldukça önemlidir. Çoğu zaman tesisatlarda oluşacak kaçaklarda yıkım işlemleri klasik yöntemler kullanıldığında devreye girerken günümüzde teknolojik cihazlar yardımı ile bu işlemlere gerek kalmadan sorunlar çözümlenebilir hale gelmiştir. Su kaçak tespiti işlemleri profesyonel anlamda çalışma isteyen bir alandır. Bu konuda ustalık gerektiren çeşitli işlemler söz konusu olurken hizmet veren işletmenin deneyimi oldukça önemli hale gelir. Evde veya iş yeri gibi ortamlarda ortaya çıkabilen su kaçağı problemlerinde sorunun baştan tespit edilmesi ilerleyen süreçlerde karşılaşılabilecek ustalık faaliyetlerinin azalmasına yol açarken onarım maliyetini de düşüren bir durumdur. Bundan dolayı da çalışma öncesinde erken tespit ve müdahale önemlidir. Su kaçağını anlamak üzere çeşitli yöntemlerden yararlanılabilir ve bunlar arasında yer alanlardan biri de faturaların dikkatli bir gözlemle takip edilmesidir. Faturalarda oluşabilecek ani değişimler, yüzeylerde ıslaklık ya da rutubet kokusu gibi durumlar kaçak olduğuna dair işaret olabilecek durumlardır. Su Kaçak Tespiti vaktinde yapıldığında probleme kısa sürede çözüm üretmek mümkündür.

Su Kaçağı Tespiti Güngören

Su Kaçağı Tespiti Güngören yapılacağı zaman bu konu ile ilgili şüphe oluşturacak bir durum varsa tüm vanalar kapalıyken su saati kontrolü yapılarak da kaçak olup olmadığı anlaşılabilir. Kaçağın olduğuna dair bir araştırma yapılacağı zaman ise teknolojik cihazlardan yardım almak işleri kolaylaştırır. Suyun akışkan bir madde olması nedeni ile yüzeylerde ortaya çıktığı alanın isabetli olarak tespit edilmesi zordur. Bundan dolayı kaçak tespitinde kullanılacak aletler kırma dökme işlemlerini azaltıcı yönde olur. Ortaya çıkabilecek iş yükünün azaltılmasında modern cihazların etkisi oldukça fazladır ve bunlar arasında akustik dinleme cihazları ya da görüntülü su kaçağı tespitinde kullanılan aletler vardır. Bilgisayarlı görüntüleme cihazları ustalık işlerini azaltırken sorun yaşayan müşteriler açısından da gereksiz yıkım çalışmalarını engellemesi açısından tercih edilir. Su Kaçağı Tespiti Güngören bu konuda deneyim sahibi bir firmadır ve profesyonel anlamda verdiği hizmetlerle sektörde başarılı işlerde adı geçen bir kuruluştur. Geleneksel yöntemlerle su kaçağı tespiti yapıldığında bazı durumlarda nokta atışı yapılamazken kırma dökme işlemleri ile vakit kaybedilmekte ve gereksiz bir iş yükü ortaya çıkmaktadır. Maliyet açısından konu ele alındığında da bu durumun müşteri bütçesini olumsuz yönde etkilemesine bağlı olarak teknolojik cihazlar kullanılır. Güngören su kaçağı tespiti çalışmaları yapan bir firma olarak her tür modern cihazın kullanılmasını aktif olarak gerçekleştiren bir kuruluştur.

Su Kaçağı Tespiti Gaziosmanpaşa

Su Kaçağı Tespiti Gaziosmanpaşa yapılacağı zaman bu tür hizmetler sırasında çeşitli cihazlardan yararlanılır. Bu aletler arasında ise kameralı sistemler, bilgisayarlı görüntüleme cihazları, dinleme aletleri ilk sırada yer alır. Su kaçağı birçok bölgede ortaya çıkabilen bir problemdir ve bunlar arasında banyo ve mutfaklar ilk akla gelenlerdir. Banyo ve mutfak giderleri su kaçağının oluşması açısından en müsait yerler olurken bu durum birçok nedene bağlı olarak ortaya çıkabilir. Su Kaçağı Tespiti Gaziosmanpaşa alanında uzmanlık sahibi bir kuruluştur ve tecrübeli çalışanları ile bu hizmeti verir. Kurumsal bir yapıda çalışmalarını yürüten işletmenin ustalık isteyen birçok konuda profesyonel anlamda hizmet verdiği görülürken koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı olarak hareket eder. Bundan dolayı da her tür tesisat işinde güvenle danışılabilecek adresler arasında ilk sırada yer alır. Tesisat işlemleri oldukça önemli alışmalar arasındadır ve kişilerin zaman kaybı yaşamaması açısından profesyonel yaklaşımı zorunlu kılar. Bundan dolayı da hem firmanın hem de müşterilerin karşılaşabilecekleri sorunların önüne geçilmesinde kurumsallık önem taşır. Teknik yeterlilik tesisat firmalarında olması gereken en önemli vasıflardan biridir ve bu tür beceriler teknoloji ile desteklendiğinde kusursuz nitelikteki işlerin ortaya konması kaçınılmaz olur. Tesisatlarda birçok sorun ortaya çıkabilir bunlar arasında gider tıkanıklığı kirli ve temiz su atıklarının bulunduğu bölgelerde olabilirken mutfak lavabolarının tıkanması, banyo giderlerinde oluşan arızalar su kaçaklarına ya da tesisat problemlerine yol açabilmektedir. Bunun giderilmesi işlemlerinde ise görüntüleme cihazları yardımı ile kısa sürede problemin kaynağını bulmak ve lokal olarak bölgeye müdahale etmek mümkün olur. Bu sayede sınırlı bir alanda çalışma yapılır ve kırılma işlemleri çok küçük bir bölgede gerçekleşir. Bazı durumlarda kırma işlemine bile gerek kalmadan oluşan sorunun tespiti ve giderilmesi kolay olur.

Su Kaçağı Tespiti Zeytinburnu

Su Kaçak Tespiti yapılırken kullanılan cihazlar iş yükünü azaltırken her tür su kaçağı ve tesisat problemlerinde deneyimli bir firmadan hizmet almak daima önemlidir. Su Kaçağı Tespiti Zeytinburnu kurumsal yapısı ile hizmet veren bir firmadır ve profesyonel anlamda teknik ekibi ile çalışmalar yürütmektedir. Her tesisatta yaşanabilen problem benzer sebeplerle ortaya çıkabilir. Mutfak giderlerinde lavabolara atılan çay ve yemek çöpleri zaman içerisinde borularda tıkanıklığa yol açabileceği gibi borularda oluşan kireçlenmeler de çap daralmasına neden olabilir. Borunun çapı daraldığında su akışına izin vermediğinden bu da bir tıkanıklık sorunu olarak ortaya çıkar. Ayrıca su borularında oluşan kırılma ya da çatlamalara bağlı olarak kaçak oluşması ve sızıntı olması muhtemeldir ve bu durumda da alt kattan suyun kaçak vermesi söz konusu olur. Suyun akışkan yapısı onun hızla çeşitli bölgelere ilerlemesine yol açarken kaçağın nereden olduğunu bulmak da oldukça zorlaşır. Bu sebeple su kaçağı ile ilgili olarak yapılacak çalışmalarda hem kurumsallık hem de teknoloji ile dirsek temasında bulunarak çalışmak oldukça önemlidir. Giderler her evde ya da iş yerinde olan bölümlerdir ve bu alanlarda oluşan hasarlar su kaçağına zemin hazırlayan durumlardır. Su Kaçağı Tespiti Zeytinburnu bu tür çalışmalarda deneyimleri ile öne çıkan bir tesisat firmasıdır. Alanında uzman bir yaklaşıma sahip olan işletmenin profesyonel anlamda hizmet verdiği görülürken tecrübeli bir teknik ekiple hareket eder. Bundan dolayı da kaliteli işlerde firmanın adına rastlamak mümkündür. Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden Su Kaçak Tespiti firması alanında lider bir konumdadır. Her tür tesisat işleminde güvenle hizmet alınabilecek adreslerden biri olan firmanın yer aldığı sektörde başarılı işlerde imzası bulunur. Su Kaçak Tespiti yapılırken hızlı ve güvenilir bir hizmet almak oldukça önemli bir yaklaşımdır. Bundan dolayı da problemin tespiti ve çözüme kavuşturulması arasında geçen süre mümkün olduğunca en kısa zaman aralığında olmalıdır. Ortaya çıkacak iş yükünün azaltılması ve müşterilerin menfaatleri açısından bu durum oldukça önemlidir. Bundan dolayı da tesisat firmasının kurumsallığı her şeyden önemlidir. Nitelikli hizmet alınmak istendiğinde deneyimli bir firma ile çalışılmalıdır. Koşulsuz müşteri memnuniyetinin tesis edilmesinde işletmenin sergileyeceği bakış açısı onun profesyonelliğini yansıtan en önemli unsur olur.

Su Tesisatı Bölgeleri

Zeytinburnu Su Tesisatı | Sultangazi Su Tesisatı Küçükçekmece Su Tesisatı | Sarıyer Su Tesisatı Kağıthane Su Tesisatı | Güngören Su Tesisatı | Gaziosmanpaşa Su Tesisatı | Fatih Su Tesisatı | Esenyurt Su Tesisatı | Esenler Su Tesisatı | Eyüp Su Tesisatı | Büyükçekmece Su Tesisatı | Beylikdüzü Su Tesisatı | Beşiktaş Su Tesisatı Başakşehir Su Tesisatı | Bayrampaşa Su Tesisatı Bakırköy Su Tesisatı | Avcılar Su Tesisatı | Bahçelievler Su Tesisatı | Arnavutköy Su Tesisatı

Sıkça Sorulan Sorular

Su kaçağı tespiti yapan bir çok firma bulunmaktadır. Tespit işlemlerini yapmak kolay olmanın aksine tamamen zordur. Geldiğimiz 2021 senesinde bir çok firma su kaçağı tespiti yapmak için hizmet vermektedir. Su sızıntı tespitini noktasal olarak bulmak tecrübeli ve eğitimli bir kişi için çok kolaydır. Ama hiçbir tecrübesi ve eğitimi olmayan kişiler için çok zordur. Özellikle su sızıntı tespiti yapan firmaları evinize çağırmadan önce referanslarına ve geçmişine bakmanız çok önemlidir. Firmasını ve dükkanın ne olduğundan emin olmanız gerekir. Çünkü bazı firmaların nerdeyse dükkanı yok ve evinize geldiğinde sadece su kaçağı bulma yapıp onarım işlemlerinde bulunmuyorlar. Bu durumda tespit edilen yeri bir başka tesisatçı onarmak için geldiğinde tespit edilen yerde su kaçağı olmayabiliyor. Bundan dolayı su kaçağı bulma yaparken firmanın onarma yapıp yapmadığını da kontrol etmelisiniz.

Çünkü sizin de bildiğiniz gibi tespit etmek kolay ama tespit edilen yeri doğru olup olmadığını tespit etmek için kırmak ve onarmak zordur. Bizler Marmaray tesisat olarak sadece kaçak tespiti yapmakla kalmıyor aynı zamanda tespit edilen yerinin onarımını da hızlı bir şekilde fazla masraf çıkarmadan hallediyoruz. Ve tamiratını yaptığımız yerinde 1 yıl olmak kaydıyla garantisini sağlıyoruz. 

Evinizde veya iş yerinizde meydana gelen su kaçaklarını bazen görmezden gelebilirsiniz.. Çünkü duvarın arkasında veya borularda ne olduğundan çok emin değilsinizdir. Veya insanları meydana gelen su kaçağının tamir edilmesinin çok maliyetli olması ve duvarının yıkılması gibi bir anlaşıyla su kaçağını tamir ettirmeyebilir. 

Ama geldiğimiz 2021 senesinde su kaçakları artık kullanılan cihazlar sayesinde çok hızlı ve noktasal olarak tespit edilip çözülebiliyor. Özellikle eskiden yapılan duvarların kırılarak acaba su kaçağı tespiti nerde gibi sıkıntıların önüne geçiyor. Kullanılan ses dinleme ve kameralı cihazlarla artık çok kolay bir şekilde bulunabiliyor. Su kaçakları bilindiği üzere genelde banyo, lavabo ve mutfak gibi alanlarda meydana geliyor. Bazen de bunlar sizin komşunuzda olup size de yansıyabiliyor. Şöyle de bir durum var bunu da bilmeniz gerekir kırmadan dan kasıt su kaçağı bulmadır. Ama onarım kısmına geldiğimizde muhakkak su kaçağı olan yerin kırılıp oranın tamir edilmesi gerekir. Yoksa su kaçağını buldun ama orayı o şekilde bıraktın bir anlayışın olmaması lazım. 

Evet bizler Marmaray tesisat olarak 15 yıllık tecrübemizle yaptığımız her işlemi garantili olarak yapıyoruz. Su kaçaklarını, tıkanıklık açmaların konusunda yaptığımız tüm hizmetlerimizde kendimize güveniyor. Ve hizmetlerimizi Marmaray tesisat olarak güvence altına alıyoruz.

Rutubet sorunu evlerin büyük bir sorunudur. Giderilmediği takdirde özellikle evde yaşayanlar için çok ciddi sağlık problemlerini beraberinde getirir. Tabi rutubet neden olduğunu sorununa ciddi bir eğilmek gerekir. Bunların başında su kaçakları geliyor. Sürekli duvarlar bir nemlik söz konusu oluyor ve faturalarınız normalin üstünde geliyorsa muhakkak su tesisatınızda kaçak bulunuyor demektir. 

Marmaray tesisat petek temizliği, su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma konularında hizmet vermektedir. İstanbul tüm ilçelerinde ve Van’ın tüm ilçelerinde faaliyet yürütmektedir. İstanbul’un tüm bölgelerinde hızlı bir şekilde ulaşıp müşterinin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturur. Gece gündüz demeden 7/24 çalışma saatleriyle hizmet verir. 

Ayrıca yaptığımız işlere ilişkin videolarımızı Marmaray Tesisat youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. 

su kaçağı tespiti 1
su kaçağı tespiti 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0537 314 25 68