Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

İstanbul kırmadan su kaçağı tespiti yapan birçok firma bulunmaktadır. Bizler Marmaray tesisat olarak kırmadan su kaçağı tespiti yapıp kaçağı bulduktan sonra da öyle bırakmayıp tesisat onarımını da gerçekleştiriyoruz. Üstelik tüm hizmetlerimizi size garanti vererek yapıyoruz. Su kaçağı tespiti konusunda hizmetimizde garantimiz vardır. Su kaçakları evlerde ve iş yerlerinde ev sahiplerine birçok sıkıntı çıkartmaktadır. Özellikle erkenden fark edilmediği zaman çok ciddi bir takım sorunları da beraberinde getirmektedir. Duvarlar veya zeminde rutubet ve küflenmeye kadar götürmektedir. Birde alt kattaki komşularınıza da ciddi sorunlar çıkartabilir. Su kaçağı genelde su borularında meydana gelir. Su borularının eklerinde veya borularda oluşa bir takım dış faktörlerden dolayı zedelenme meydana gelince su kaçakları oluşur. Su kaçağı tespiti konusunda sizinde yapacağınız yöntemlerden biriside evinizde veya iş yerinizde bütün muslukları kapatıp su sayacınızın dönüp dönmediğini kontrol etmenizdir. Eğer bütün muslukları kapatmanıza rağmen sayacınız dönüyorsa kesin su kaçağı vardır.

İstanbul kırmadan su kaçağı tespiti bizim profesyonel olarak hizmet verdiğimiz bir alandır. Evinizde oluşan su kaçaklarını çok hızlı bir şekilde tespit edip sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz ve yılların tecrübesiyle kullandığımız teknolojik cihazlarla rakiplerimizin her zaman bir adım önünde olmaya çalışıyoruz. İstanbul kırmadan su kaçağı tespiti yapmak için kullandığımız sese hassas akustik cihazlar ve termal kameralar ile su kaçağı tespiti yapıp gerekli işlemleri uyguluyoruz. Ufak bir alanda çok kısa bir zamanda su kaçağını tespit ettikten sonra kırma işlemi gerçekleştirip su borularını onarıyoruz. Bizim farkımız sizlere anahtar teslim hizmet sunmaktır. Ve en az maliyetle sorunlarınızı çözmektir. Sizde İstanbul kırmadan su kaçağı tespiti yapmak için alanında uzman firmalar ile çalışmanız gerekir. Çünkü eski yöntemleri kullanan, cihaz sıkıntısı olan ve doğru tespit yapacak tecrübesi olmayan firmalar sizlere çok ciddi maliyetler çıkartabilir. Tespit edilen yerde su kaçağının bulması size başka bir maliyet çıkartacaktır. O yüzden bu konuda seçici olmanız gerekir.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Marmaray tesisat olarak 15 yıllık tecrübemizle İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Üstelik Van’da hizmet vermeye başladık. Anahtar teslim hizmet sunarak İstanbul kırmadan su kaçağı tespiti yapıp sizi sorunuzla baş başa bırakmıyoruz. Su kaçağını tespit ettikten sonra ufak bir kısmı kırıp kaçağı çıplak gözümüzle de gördükten sonra su borusunu onarıp gerekli işlemleri yapıyoruz. Üstelik su kaçağı tespitinde bulunmayı da sizlere garanti veriyoruz. İstanbul, Güngören, Fatih, Bağcılar, Esenler yoğun olarak talep aldığımızın bölgelerin başında gelmektedir. Üstelik bizler sadece su kaçağı tespiti yapmıyoruz. Aynı zamanda tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve petek temizleme konularında da hizmet vermekteyiz. Sizlerde hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime formundan iletişime geçip veya hızlı bir şekilde bizlere arayabilirsiniz.

Kırmadan su kaçağı bulma konusunda bizlere güvenip hemen iletişime geçebilirsiniz. Kırmadan su kaçağı bulma konusunda fiyatlar yapılan işe göre değişmektedir. Özellikle su tesisatında kullan borularınız demirse veya su tesisatınızda birden fazla su kaçağı tespiti varsa veya su tespiti yapılan yerlerin zor yerler mutfak dolabı arası gibi yerlerde olması size farklı fiyat çıkartmaların sebebiyet verebilir. Özellikle pis su hattında su kaçağı tespiti olması daha farklı fiyat verilmesine sebebiyet veririr. Bizler Marmaray tesisat ile size en ucuz fiyat vererek işlerinizi yapılması konusunda garanti veriyoruz. Üstelik bizler su kaçağını tespit ettikten sonra etrafında temiz bıkarak sizlerin mutlu olmasını da sağlıyoruz.

0537 314 25 68