İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma

İkamet ettiğimiz yaşam alanlarımızda evimizde veya iş yerimizde yapılan tesisatların çok büyük önemi vardır. Eğer tesisatlarınız iyi bir şekilde montaj yapılmamışsa bu ciddi bir şekilde tuvalet tıkanıklarına, kötü kokulara ve su kaçağı sorunlarına sebebiyet verebilir. Bu durumların meydana gelmesi tesisat montajının gerçekten iyi yapılmadığını gösterir. Sizde böyle durumlarda karşılaştığınız zaman tuvalet tıkanıklığı açma konusunda destek almanız gerekebilir. Kendinizin uğraşması bazı problemlere sebebiyet verme ihtimali olacağından bir tesisatçı çağırmanız daha mantıklı olacaktır.

Tuvaletlerde Neden Tıkanıklık Olur? Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Zor Mudur?

Alafranga tuvaletlerinde giderler pisliklerin tekrardan geri gelmesini engellemek için dizayn edilmiştir. Bu sayede alafranga tuvaletlerde bulunun su, klozet içeriden oluşan kokuyu engellemek, pis giderlerinde oluşan böceklerin tekrardan geri gelmesini engellemek için önemli bir görevi vardır. Tıkanıklığı açma hizmetinde yapılan işlemlerden genellikle makine ile gerçekleştirilir. Bu duruma robotla tuvalet tıkanıklığı açma veya robotla tuvalet açma işlemi deriz. Alaturka tuvaletlere uygulanan basınçla bir nevi tıkanıklık giderme işlemini yapılsa da bu durum alafranga tuvaletlerde maalesef mümkün olmuyor.

Tuvalet Tıkanıklığına Sebep Olan Maddeler

  • Tuvalette olmaması gereken ve tuvalete atılan suda erimeyen selpak kâğıtları
  • Özellikle alafranga tuvaletlere atılan saç kılları, vücut kılları, sünger vb. maddeler
  • Yırtılmış iş göremeyen bezler
  • Tuvalet giderlerinin iyi bir şekilde eğimli olmaması
  • Tuvalet giderlerine dökülen inşaat atıkları

Alafranga ve Alaturka Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Eviniz veya iş yerinizde en çok sıkıntı çekebileceğiniz konularında başında su tesisatlarında meydana gelen su kaçağı ve pimaş yani pis atık giderlerinin tıkanık olmasıdır. Üstelik pis atık giderlerinin tıkalı olması özellikle alafranga tuvaletlerinin olduğu giderde tıkanıklık olması çok daha kötü bir sonuçları meydana getirebilir. Dışarından bakıldığı gibi tuvalet tıkanıklığı açma konusu maalesef kolay bir konu değil zahmetli ve bir o kadarda uğraştıran bir konudur. Hatalı bir şekilde tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yapılırsa bu sizlere daha büyük maliyetli masraflar çıkartabilir. Tıkanıklık açma konusunda muhakkak bir uzmana başvurmanız sizin yararınıza olacaktır. Kendi bildiğiniz yöntemlerle tıkanıklık açma konusunda uğraşmanız ve neticesinde başaralı olmanız şansa bağlı bir durumdur. Petek temizliği, su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma konusunda Marmaray tesisat olarak profesyonel destek vermekteyiz. Bizimle tıkanıklık açma konusunda hizmet alıp işinizi şansa bırakmayın.

Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda sizlerin uygulandığı yöntemlerde sonuca ulaşamadığınız durumlarda bizleri arayarak robotla tıkanıklık açma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kullandığımız sen teknolojik cihazlarla tuvalet tıkanıklıklarını kamera yardımı ile tespit edip gerekli işlemleri yaptıktan sonra gönül rahatlığıyla tuvaletinizi kullanabilirsiniz. Artık eskiden olduğu gibi tuvalet tıkanıklığı sorununu önlem aldığınız takdirde tekrardan yaşamazsınız.

Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma yaptığımız hizmetlerden sadece birtanesi. Tuvalet tıkanıklığı olan bölgede gerekli incelemeler ve tespitlerden yaptıktan sonra kullandığımız son teknolojik kameralı cihazlarla bu hizmeti veriyoruz. Kadromuzdaki profesyonel ekibizmle kırmadan, dökmeden son derece titizlikle tesisata zarar vermeden sizlerin sıkıtılarınızdan kurtarıyoruz. Kırmadan tıkanıklık açma konusunda sizlerde bir takım yöntemler uygulayabilirsiniz. Örneğin tuvalet açma konusunda satılan kimyasal maddeleri gerekli işlemleri uygulalayarak deneyebilirsiniz. Sonrasında evinizde olan şampuanlada kendiniz deniyebilirsiniz. Gerekli kimyasal maddeleri atıp veya şampuanı döküp ardından sıcak suyun üzerinde dökdüğünüzde tuvalet tıkanıklığı çözülmüyorsa bu durumda profesyonel bir tesisatçı çağırmanız artık zaruri bir durum olmuştur. Bizler sizin sıkıntılarınıza en uygun yöntemleri uyguluyor ve bu sayede sorunuzu hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara
× Whatsapp