Tesisatlarda yaşanan sıkıntılar çeşitli sorunları da beraberinde getirebilmektedir. Bu tür sorunlar karşısında firmamız güvenilir hizmet anlayışı ile müşterilerimize hizmet üretmektedir. Su kaçakları yaşam alanlarımızda ortaya çıktığında gözlem yoluyla anlaşılabilmektedir. Islak zeminler ya da küflü ve rutubetli ortamlar karşısında tesisatlarda oluşabilecek sızıntı ya da kaçakları anlamamız mümkündür. Bu tür bir su kaçağının anlaşılabilmesi kolayken yerinin doğru tespit edilmesi ise oldukça zordur. Bu tür durumlarda teknolojiden yardım almak zorunluluk olarak karşımıza çıkacaktır. Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespiti işleri kolaylaştırıcı bir etkiye sahiptir. Teknolojinin yararlı özelliklerinden biri olan bilgisayarla tespit yöntemi sorunun kısa sürede tespiti ve çözümlenmesi için imkân yaratmaktadır

Su kaçakları evlerimizde ya da çalıştığımız alanlarda karşımıza çıkabilecek durumlardır. Bu tür bir durum karşısında firmamız geçmiş tecrübelerine istinaden başarılı işlere imza atmaktadır. Sektörde bu konuda başarılı hizmetler üreten firmalar arasında yer alan kuruluşumuz güvenilir hizmetler üretmektedir. Profesyonel anlamda hizmet almak isteyen müşterilerimiz bizi aradıkları takdirde su kaçaklarına yönelik olarak teknik ekibimizden gerekli yardımı almaktadır. Firmamız gerek Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespiti gerekse Görüntülü Su Kaçak Tespiti konusunda yeterli ekipmana sahiptir. Hizmet kalitemiz koşulsuz müşteri memnuniyetine yönelik olarak kesintisiz süreçleri kapsamaktadır.

Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespiti

Klasik yöntemler su kaçağı tespitinde zaman zaman kullanılmaya devam edilse de bazı olumsuz yanları bu yöntemin zamanla terk edilmesini hızlandırmaktadır. Bu olumsuzluklar arasında kırma işlemlerine sebep olması ya da gereksiz bir iş yüküne sebep olması ilk akla gelenler arasındadır. Kırma işlemleri zaman kaybına da yol açan işlemlerdir. Teknolojik gelişmelere paralel olarak üretilen çeşitli cihazlar su kaçağı tespitinde ustalara kolaylık tanımaktadır. Cihazların kullanımı esnasında deneyimli ustalara olan ihtiyaç da artmaktadır. Zira bu tür cihazların doğru kullanımı da ayrı bir önem taşır. Firmamız deneyimli ustaları ile hareket ederken koşulsuz müşteri memnuniyetini de olmazsa olmazları arasında tutmaktadır. Bilgisayarlı tespit işlemleri firmamızın yararlandığı birkaç yöntemden biridir.

Firmamıza ait su kaçağını tespit etmek üzere kullanılan cihaz ve yöntemler arasında görüntülü tespit cihazları ya da dinleme cihazları gibi aletler de mevcuttur. Siz değerli müşterilerimiz için güvenilir hizmetler üreten firmamız Güvenilir hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunan firmamız aynı zamanda müşterilerimizin vaktini doğru kullanma konusunda da oldukça dikkatli çalışmalar yürütmektedir. Bu sebeple servis talebinin oluşmasının ardından derhal ekip yönlendirilmekte ve gerekli incelemeler en kısa sürede sağlanarak müşterilerimiz bilgilendirilmektedir. Kameralı Su Kaçağı Tespiti işlemleri için de gerekli donanıma sahip olan firmamız her tür teknik hizmet konusunda kendisini geliştirmiş bir yapıdadır.

Servis hizmeti için bizimle iletişime geçen siz değerli müşterilerimize sorunun ne olduğu anlatıldıktan sonra yapılacak işlemlerin içeriği ile ilgili bilgi verilmekte oluşabilecek tamir durumu izah edilmektedir. Müşterilerimizin uygun bulması durumunda gerekli işlemler yapılmaktadır. Su kaçağının meydana geldiği bölge temiz su atıklarının bulunduğu giderlerde ya da pis su atıklarının bulunduğu alanlarda olabilir. Bu tür alanların tespit çalışmaları da hassasiyetle ve uygun cihazlarla kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Su kaçağı tespiti yapılırken faturaların normalden yüksek gelmesi ya da tüm musluklar kapalıyken su sayacının hareketli olması gibi gözleme dayalı yöntemlerden de yararlanılır. Bunun yanı sıra su kaçağı yüzeylerde de belirgin izler bırakacak mahiyette olabilir. Bazı durumlarda kaçak alt katlardan da izlenebilecek sızıntılara yol açabilir. Tüm bu durumlar gözle izlenebilir ama kaçağın nereden kaynaklandığı dışarıdan bakarak anlaşılması zor bir işlemdir. Bölgede ya kırma gerçekleştirilir ki bu işlem uzun ve zor olandır. Ya da cihazlardan yaralanarak boruların içindeki kırık, çatlak ya da tıkanık olan bölümler tespit edilir. Bazı durumlarda yerinde bile onarım kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Bazı arızalarda ise bölge lokal olarak kırılmakta yapılan çalışma dar bir alanda tamamlanmaktadır. Soruna müdahale edildikten sonra çalışma yapılan alan tekrar eski haline getirilmekte ve günlerce sürebilecek bir iş yükünden müşterilerimiz kurtarılmaktadır. Bu tür durumlar için Görüntülü Su Kaçak Tespiti için kullanılan cihazlar da dahil olmak üzere birçok aletten yararlanılmaktadır.

İstanbul Su Kaçağı Tespiti firması olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesi bizim için oldukça önemlidir. Bu sebeplerle firmamız ve çalışanlarımız özverili bir çalışma prensibini kendisine ilke edinmiştir. İstanbul Su Kaçağı Tespiti konusunda görev alan firmamız Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespiti ya da Kameralı Su Kaçağı Tespiti için hizmet talep edildiği anda müşterilerinin mağduriyetini gidermek için harekete geçmektedir. Müşteri memnuniyeti firmamızın önceliklerinden biridir.

0537 314 25 68