Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı konusunda sorun yaşayanlar problemlerinin de kısa sürede çözümlenmesini isteyeceklerdir. Bu durumda su kaçağı konusunda hizmet veren tesisat firmalarına başvuruda bulunacaklardır. Tesisatlarda oluşabilecek su kaçakları çeşitli biçimlerde kendilerini dışarı vurabilir. Bazen ıslak bir duvar ya da rutubetli bir zemin bize bu konuda fikir verebilir. Bazı durumlarda oluşacak küf ve rutubet ya da su sızıntıları bu tür problemlerin habercisi olabilmektedir. Gözle görülerek tespit edilebilen bu durumlar sorunun kaynağına yönelik olarak ele alındığında biraz daha karmaşık bir hal alır. Su hareketli bir madde olması sebebiyle birçok noktaya ulaşma imkanına sahiptir. Bu sebeple sorunun merkezinin anlaşılması da gözle bakılarak yapılamaz. Bu durumda teknolojinin yarattığı imkanlardan yararlanmak söz konusu olacaktır. Kameralı Su Kaçağı Tespiti tam da bu noktada yararlanılabilecek yöntemlerden biridir.

Su kaçağı sorunu bilinen yöntemlerle çözümlenmek istendiğinde kırma ve dökme işlemleri söz konusu olacaktır. Bu durum da hem iş yükü oluşturması hem zaman kaybı yaşanması açısından önemlidir. Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespiti konusunda firmamız kesintisiz hizmet anlayışı ile sektörde öncü bir konumda yer almaktadır. Çalışanlarımız güler yüzlü hizmet anlayışları ve koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla firmamıza katkılar sunmaktadır. Güvenilir bir hizmet almak isteyen değerli müşterilerimiz firmamıza ulaştıkları andan itibaren gerekli hizmetlere ulaşabileceklerdir. Su kaçağının tespit edilmesi ve çözüm süreçleri çalışanlarımız tarafından siz değerli müşterilerimize iletilecektir. Yapılacak işlemler konusunda müşterilerimizin onayının alınmasının ardından onarım işlemleri en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

Su kaçağı tespiti için çeşitli cihazlardan yararlanılmaktadır. Bu cihazlar arasında akustik dinleme aletleri ya da kameralı su kaçağı tespit cihazları da bulunmaktadır. Görüntülü su kaçağı tespit işlemleri de yapılabilecek işlemler arasındadır. Su kaçakları pis su atık borularında ya da kalorifer tesisatlarında olabilen durumlardır. Bazı hallerde parke altlarında ya da banyo ve mutfak lavabolarında da su kaçağına rastlamak mümkün olabilmektedir. Su kaçağına sebep olabilecek birçok etmen olabilir. Bu etmenler arasında yıpranmış malzemeler ya da işçilik hataları olabilmektedir. Su kaçağı için kullanılacak cihazlar işleri kolaylaştırıcı etkiye sahiptir. Aksi durumlarda kırma ve dökme işlemleri zaman kayıplarına yol açmaktadır.

Görüntülü Su Kaçak Tespiti firmamız tarafından gerçekleştirilen işlemlerden yalnız biridir. Bunun yanı sıra dinleme ya da görüntüleme cihazları da kullanılmakta ve gerekli çözümler üretilmektedir. Su kaçağı tespitinin isabetli bir biçimde yapılması kamera sistemleri sayesinde mümkündür. Bu cihazlar temiz su kaçakları için kullanılan cihazlar, atık su kaçaklarında kullanılan cihazlar gibi kategorize edilebilmektedir. Kalorifer tesisatlarındaki su kaçağını anlamanın basit yollarından biri de kombide su kaybı olup olmadığına bakmakla mümkün olabilmektedir. Atık suların geçtiği alanlarda oluşan kaçaklar kameralı sistemlerle daha kolay şekilde tespit edilebilmektedir.

Teras gibi alanlarda ya da banyolarda derzlerin arasında oluşabilecek sızıntılar su kaçaklarına neden olabilir. Bu tür bir kaçağın tespiti ise termal kameralar vasıtasıyla mümkündür. Su kaçaklarına yönelik arızaların tespit edilmesi ve çözüme kavuşturulması firmamız tarafından kısa bir zaman içerisinde gerçekleştirilmektedir. Kırma işlemine gerek kalmadan arızanın tespitinin ardından gerekli işlemler yapılmaktadır. Bu konuda görev alan ustalarımız cihazları kullanma becerilerinin yanı sıra ustalık maharetleriyle de başarılı hizmetlere imza atmaktadırlar. Firmamız güvenli hizmet anlayışı ve müşteri odaklı hizmetleriyle kesintisiz hizmet anlayışı sunmaktadır. Kameralı Su Kaçağı Tespiti için bizden tecrübe odaklı hizmet almak mümkündür. Görüntülü Su Kaçak Tespiti ya da Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespiti için firmamız profesyonel anlamda hizmet üretmektedir.

Kamera ile su kaçağını bulma işlemi hassas olan cihazlarla ile yapılır. Özellikle gözle görülemeyecek durumlarda kullanılan termal kamera su kaçağını sizlere gösterebilir. Tabi kendi başına kesin tespit yapabilir mi tartışılabilir bir konu. Termal kameranın yanından akustik dinleme cihazıyla kontrol edilir. Termal kamera ile tespit yapıldıktan sonra o bölgede dinleme cihazı ile dinleme yapılır. Dinleme cihazından da olumlu bir cevap geldiğinde su kaçağı olan bölge kırılıp onarılır.

Firmamız su kaçağı ya da su sızıntısı olması durumunda gerekli tüm çalışmaları yapabilecek teknik ekipmana ve ustaya sahiptir. Ustalarımız elektronik cihazları kullanma konusunda maharetli olmalarının yanı sıra tecrübeleri ile de sektörde yer almaktadırlar. Çalışanlarımızın her tür teknik eğitimleri firmamız tarafından temin edilmektedir. Küçük bir su kaçağı vaktinde ve doğru tespit yapılmazsa daha büyük sorunlara yol açabileceğinden tesisat firmalarına önemli görevler düşmektedir. Doğru bir çalışma kısa sürede sorunun çözümlenmesine ve daha büyük zararların önüne geçilmesine imkân yaratacaktır. Firmamız Kameralı Su Kaçağı Tespiti konusunda başarılı hizmetler üreten bir kuruluştur. Güvenilir bir hizmet anlayışına ve müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalara önem veren firmamız sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak hizmet vermektedir. İstanbul Su Kaçağı Tespiti konusunda firmamız her tür su kaçağına yönelik sorunlarda teknolojik cihazlar ve uzman kadrosuyla profesyonel manada hizmet veren bir kuruluş olarak yer almaktadır.

Su Kaçaklarında Kameralı Cihazın Faydaları

  1. Termal kameralı cihazlar ile tüm su kaçak tespitlerini bulabilirsiniz.
  2. Termal kameralı cihazlar ile kombilerde su kaçağı tespiti noktasal olarak bulunup tespit edilir.
  3. Nokta atışıyla tespit işlemi gerçekleştiği için sadece sıkıntılı olan bölgeye müdahale edilir. Bu durum sizi çok fazla masraftan kurtarır.
  4. Kırıp dökme durumunda kameralı cihazlar sizlere çok az bir maliyetle su kaçaklarınızı bulmaya yarar.
  5. Kameralı cihaz ile tespit işlemlerinde ev sigortası yapan firmalar bu hizmeti tercih etmenizi önerir.
Call Now Button7/24 Servis - Ara
× Whatsapp