Tuzla Su Tesisatçısı

Tuzla su tesisatçısı hizmetleriyle boru, vana, lavabo, gider arızaları çözülür. Firmamız gelişmiş ekipmanlara ve uzman kadroya sahiptir. Fatih, Evliya Çelebi, Anadolu, Aydıntepe, Aydınlı Cami, İçmeler, Akfırat mahalleleri faaliyet sahamıza dâhildir. Tuzla su tesisatı özelindeki tecrübelerimiz, her mahalleye üstün hizmet sunar. Eski ve yeni tesisat boruları değişik özellikler taşır. Mahallelerde suyun basınç ve akış sürati farklıdır. Profesyonel ekibimiz, sorun tespiti yaparak çözüm üretir. Eski binalarda sızıntı problemi yoğundur. Ustalarımız her binaya uygun hizmetler geliştirir.

Şiddetli akan sıcak su, eski boruları çatlatabilir. Tuzla su tesisatçısı faaliyetlerimizle duvar içindeki borular gözlenir. Termal kamera sıcak su hattını çizgi şeklinde ekrana yansıtır. Su kaçağı bulunur ve usta ellerce onarılır. İstanbul tesisat hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Tuzla Su Tesisatçısı Tıkanık Gider Açmada Uzmandır
Tuzla gider açma hizmeti, dolmuş su ağızlarını kullanılabilir hale getirir. Robotla gider açma metodunu benimseyen firmamız, çabuk ve etkili çözüm sunar. Atıkların kapattığı gider, basınçla temizlenir. Akışı kesen materyal katılığını kaybederek gidere sürüklenir.Tıkanıklık habercisi olan belirtiler; pis koku, fokurdama benzeri ses ve ani taşmadır. Teknik gözlem, ustalarımıza başvurarak mümkündür. İstanbul genelinde tesisat periyodik tıkanma gösterebilir. Kentin ihtiyaçları doğrultusunda çabuk hizmet sunulur.

Marmaray Tesisat firması olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmak için buradayız. Zeytinburnu Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Tuzla Su Tesisatçısı Musluk Tamirinde Markadır
Musluk bakım – onarımı, teknik bilgi ve ürün bolluğu gerektirir. Firmamız, tecrübeli kadrosuyla en iyi musluk tamir hizmetini sunar. Paslanma, kararma, kırılma, su sızdırma şikâyetleri kökten çözülür. Evye arızalarından kurtulmak basittir. Tıkanık lavabo gideri açma yarım saat sürer. Hızlı faaliyetler, kaliteli ekipmanla yapılır. Tuzla su tesisatçısı hizmetleri mutfak, banyo, tuvalet musluklarını kapsar. Musluk değiştirme süreci ve fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

Our Score

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0537 314 25 68